Agama je profesionál na vývoj, výrobu a servis lesní techniky.

Chcete získávat nejnovější informace jako první?

  • Informace o nových produktech
  • Nové ralizace
  • Recenze strojů
  • Rady & Tipy

Z odběru novinek je možné se kdykoliv odhlásit.

Produkty podle značek

Agama

Výroba, servis a prodej lesní techniky. Výrobní program se týka hydraulických ruk, vyvážeček, nástaveb na traktory a nákladní vozidla, stacinárních štěpkovačů, drapáku na dřevo. Výrobu navijáků a montáž techniky jako jsou štěpkovače, harvestorové hlavy a jiná lesní technika. Kvalita s tradicí od roku 1991.

Zobrazit všechny produkty

AGA LV8

Traktorové vyvážečky AGA nejvyšší kvality určují tempo v lesní technice. Špičková konstrukce dvojitého rámu a automaticky připojitelný pohon zajišťují spolehlivost a komfort v každých podmínkách.

AGA LV10 vyvážečka na dřevo

Nejprodávanější model traktorové vyvážečky na dřevo Agama LV 10. Dvojitý rám s třetí torzní výztuhou s výkonným pohonem a sortimentem nejsilnějších hydraulických ruk na trhu.

Tajfun

Slovinská firma Tajfun se specializuje na výrobu navijáků a štípacích poloautomatů. Navijáky Tajfun do tříbodového závěsu, nebo pevný naviják DVV jsou určeny pro profesionální použití. Vysoce efektivní štípací poloautomaty Tajfun jsou díky patentovaným technologiím daleko před konkurencí. Dvourychlostní štípací píst, centrální hydromotor. Vše s využitím kvalitní vysokopevnostní oceli a robotiky zajišťuje vysokou životnost a spolehlivost.

Zobrazit všechny produkty

KONTAKT

AGAMA a.s.,
Huštěnovská 2001,
686 03 Staré Město


Volejte
+420 572 541 701