Agama je profesionál na vývoj, výrobu a servis lesní techniky.

Chcete získávat nejnovější informace jako první?

  • Informace o nových produktech
  • Nové ralizace
  • Recenze strojů
  • Rady & Tipy

Z odběru novinek je možné se kdykoliv odhlásit.

Harvestorové kácecí hlavice

16 RH

KESLA 16RH je na trhu nejlehčí profesionální harvestorová hlava vybavena čtyřmi odvětvovací nožemi. Je speciálně navržen pro integrovanou těžbu dřeva a biomasy. Hlava 16 RH je vhodná pro harvestory do 6-10 tun.

Forst Eco

Menší harvestorová hlava Forst Eco je určená pro první ředění a sklízení dřeva. Ideální pro majitele lesních nemovitostí.

16 RHS

KESLA 16RHS je na trhu nejlehčí profesionální harvestorová hlava vybavena čtyřmi odvětvovací nožemií. Je speciálně navržen pro integrovanou těžbu dřeva a biomasy. Hlava 16 RHS je vhodná pro harvestory do 6-10 tun.

51 Eco Supreme

Keto-51 kategorie harvestorových hlav jsou lehké a vhodné zejména pro probírky. Efektivnost práce je možná v případě, že každá operace bude prováděna účinně a přesně, a proto každá operace byla vzata v úvahu při konstrukci této hlavy: úchyt stromu a přesné určení polohy pro řezání a odvětvování. Vhodné základní stroje: zemědělský traktor a bagr.

51 Eco Processor

Keto 51 Eco Processor je založena na Keto 51 Eco Supreme harvestorové kácecí hlavici. Díky velkému otevření drapáku slouží jako víceúčelová harvestorová hlavice, která může sloužit k odvětvování, řezání a třídění nebo je-li to nutné může být použita i pro nakládání

18 RH

Hlavy 18RH je nejlepší v kácení, kde je průměrný průměr stromů do 25 cm. Vlastnosti rychlého posuvu a řezání jsou ve srovnání s váhou hlavy vysoko nad očekáváním.

KONTAKT

AGAMA a.s.,
Huštěnovská 2001,
686 03 Staré Město


Volejte
+420 572 541 701